HakkımızdaNinova Deluex Balo & Dü?ün


Mekanda bizimle ''Evet'' diyin!

Ninova Deluex Balo & Düğün

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğinize cevap verebilecek düğün paketleri,mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve birbirinden özel menü seçenekleriyle, yükselen heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle farkı hissedeceksiniz. Yenilikçi yapısı ile teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Özel günlerinizi, Özel yaşamınız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli ve yemeksiz, her türlü toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Özel günlerinizi ayrıcalıklı yaşamak ve her zaman güzel hatırlamak istemez misiniz? Hatıralarda kalacak eşsiz bir organizasyon için, elit atmosfere sahip salonumuzda sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyarız.


Misyon

Misyonumuz      İlkeli dürüst, kurumsal,saygılı bir hayat felsefesine sahip olan anlayış ile büyümeyi ve hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Vizyon

      Vizyonumuz      Siz değerli müşterilerimize daha rahat daha huzurlu daha temiz ihtiyaclara cevap veren hizmet anlayışı ile mutluluğunuzu tesis etmeye devam edecektir.

Tanıtım Video

Yok
İletişim Ninova Deluex Balo & Düğün

Copyright © 2021 Ninova Deluex Balo & Dü?ün | Tasarım & Programlama | VWT